« vorigevolgende » Verhoudingen - Parate kennis
Wat is duurder? `2` kilo aardappelen voor `4,50` euro of `5` kilo aardappelen voor `10,50` euro
Antwoord insturen Mijn antwoord Geef het juiste antwoord door deze hieronder te tekenen
« vorigevolgende » 23 november 2016 - Lesbord door Johan